Estkeeri aastalõpu podcast

Estkeeri aastalõpu podcast

Estkeer vaatas mööduvale aastale tagasi TerviseTasku podcastis. Saates muljetavad Estkeeri tegevjuht Sander, kodushooldajad Riina ja Rafaela. ning turundusjuht Ave. Vaatame koos lõppevale aastale tagasi, meenutame meeldejäävamaid hetki ja toredaid seiku. 2022 jääb meile kindlasti meelde väga tegusa ja murrangulise aastana.

Praktikandi kogemusloo podcast

Kindlasti kuulake ka praktikant Kadi podcasti, kus ta jagab oma kogemust eaka hoolduses. Võimaldasime 2022 aastal kahele Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õe tudengile teostada oma praktikat Estkeeri koduhoolduses. Mõlemad olid nõus jagama oma kogemust ka teistega. Esimese praktikandi kogemust saate lugeda meie blogist ja teist YouTube ning Spotify TerviseTasku kanalil.

Kogemuslood on olulised, sest annavad edasi valdkonna olemust teise inimese pilgu läbi. Veel parem, kui tal pole eelnevat kogemust. Eakate koduhooldus on paljudele uus ja võõras teema ning üks viis seda tutvustada on läbi kogemuste. Kindlasti on need abiks tulevastele praktikantidele ning valiku tegemisel ka inimestele, kes veel mõtlevad õpingutele või tööle tervishoius.

Mida toob aasta 2023?

Aasta 2023 on Estkeerile väga tähtis ja oluline aasta, sest suvel tähistame oma esimest minijuubelit. 19. juuni saab Estkeer 5-aastaseks. Kindlasti jagame kogemusi ja mõtteid TerviseTasku podcastis ning oma kodulehe blogis. Jätkame hooldusvaldkonna arendamist, info jagamist ja ennetustööd. Ning loomulikult on meie üks osa ka heategevus. Kui 2022 said alguse mitmed koostööd, siis loodame ka tuleval aastal uute projektide ja koostöödega algust teha. Oleme alati olnud avatud ja innovaatilise meelega, seega võib meiega julgelt ühendust võtta, et koos mõtteid vahetada ning uutele algatustele tuul tiibadesse puhuda.

Aasta alguses ongi plaan võtta luubi alla insult ja insuldihaiged, sest koduhoolduses moodustavad nad ikkagi teatava osa. Me saame jagada infot ja olla tervenemise teekonnal abiks. Suur teema on ka eaka kukkumine nii kodus kui ka väljaspool kodu. Selle tarbeks lõime sügisel käed Koduanduriga ja tõime turule täiesti uued paketid. Facebookis jagasime hiljuti kogemust väljakutseteenusest, kus eakas härra oli samuti kodus kukkunud. Eakate kukkumised on märgatavalt tõusnud ning ennetustöö ja lahenduste leidmisega tuleb tegeleda.

Kuid kuidas aasta kujuneb, seda saame teada alles 2023 aasta lõpus. Estkeeri tegemisi kajastame aktiivselt sotsiaalmeedias. Seega kindlasti jälgige meid Facebookis ja Instagramis.error: Content is protected !!